Solidne Biuro Rachunkowe & Consulting

H&O CONSULTING

SKIERUJEMY TWÓJ BIZNES W STRONĘ SUKCESU

BIURO RACHUNKOWE

Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe w pełnym zakresie takie jak: prowadzenie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, deklaracje podatkowe (rozliczenie miesięczne, kwartalne, roczne), wyprowadzanie z zaległości.

CONSULTING

Współpracujemy z firmami międzynarodowymi, ponieważ zależy nam, aby rozwijać strategiczne kwestie działalności naszych kontrahentów, które mają na celu bardzo znaczący wpływ na rozwój ich działalności. Pracujemy zarówno w języku polskim jak i angielskim, dzięki czemu łatwo nawiązujemy kontakty biznesowe.

UBEZPIECZENIA

Ponieważ jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, oznacza to, że pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, która spełni Twoje wymagania. Znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie spośród wiodących towarzystw ubezpieczeniowych.

USŁUGI NASZEGO BIURA RACHUNKOWEGO

USŁUGI KSIĘGOWE I RACHUNKOWE

Prowadzenie ksiąg handlowych

Dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z ustawą o rachunkowości.

Księga Przychodów i Rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany, ewidencja podatkowa zdarzeń gospodarczych według okresów obrachunkowych.

Obsługa Kadry-Płace

Listy płac, kartoteki wynagrodzeń oraz elektroniczne deklaracje ZUS

Rozliczenia roczne

Zeznania podatkowe (PIT, PIT-ZG, CIT)

Sprawozdania finansowe

Bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa

Zakładanie firmy

Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych dla nowych przedsiębiorców

doradca podatkowy Suwałki, biuro rachunkowe Suwałki, Księgowy Suwałki, księgowa Suwałki

BIURO RACHUNKOWE

Nasze kompleksowe usługi księgowe i konsultingowe mają na celu najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb biznesowych i finansowych

Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników w efekcie tego zapewniamy wysoką jakość usług księgowych.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i zaangażowanie w powierzone nam zadania jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Korzyści ze współpracy z biurem rachunkowym

ROZWIŃ SWOJĄ FIRMĘ RAZEM Z NAMI

Niższe koszty prowadzenia działalności

Skorzystanie z usług biura rachunkowego H&O Consulting sprawia, że nie musisz tworzyć specjalnego stanowiska dla księgowego, organizować dla niego szkoleń, ani kupować odpowiedniego oprogramowania komputerowego. Rozwiązanie to sprawdzi się więc doskonale zwłaszcza w średnich i małych przedsiębiorstwach oraz firmach jednoosobowych.

Bezpieczeństwo - unikaj błędów samodzielnego księgowania i ich skutków

Chęć osobistego prowadzenia rachunkowości często skutkuje wieloma nieprawidłowościami, które zazwyczaj wychwytywane są dopiero w momencie postępowania wyjaśniającego bądź kontroli prowadzonej przez urząd skarbowy. Jako profesjonaliści jesteśmy stale na bieżąco z aktualizacją przepisów podatkowych. Masz więc pewność, że korzystając z naszych usług cała księgowość prowadzona jest rzetelnie i zgodnie z prawem. Nasze biuro ma specjalne ubezpieczenie na wypadek błędów w księgach i szkód ponoszonych z tego tytułu przez przedsiębiorców.

Biuro rachunkowe zapewnia wsparcie fachowców

Pracownicy naszego biura rachunkowego posiadają doświadczenie we współpracy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami. Dzięki temu dysponują odpowiednią wiedzą, aby szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z księgowością, kadrami czy płacami.

Oszczędność czasu z biurem rachunkowym

Z pewnością każdego dnia masz szereg ważnych spraw do załatwienia. Skorzystanie z usług biura rachunkowego sprawia, że zamiast zajmować się kwestiami związanymi z księgowością, właściciel firmy może poświęcić swój czas np. na czynności związane z rozwojem swojej firmy. Warto przy tym wspomnieć, że biuro rachunkowe H&O Consulting reprezentuje przedsiębiorców w urzędach na mocy pełnomocnictw, co jest dużym udogodnieniem.

BIURO KSIĘGOWE

Czym wyróżnia się nasze biuro rachunkowe?

SĄ TO NASZE WARTOŚCI – OD LUDZI, KTÓRYCH ZATRUDNIAMY, PRZEZ SPRZĘT I USŁUGI, W KTÓRE INWESTUJEMY, PO ZAANGAŻOWANIE, KTÓRE OKAZUJEMY KAŻDEGO DNIA.​

DYSCYPLINA

Używamy Twoich precyzyjnych celów i celów strategicznych do kierowania naszymi decyzjami i codziennymi priorytetami.

PRACUJEMY Z PASJĄ

Każdy członek naszego biura rachunkowego widzi pasję w tym, co robi. Inaczej mówiąc to nie jest praca, to wezwanie do służby i pomagania innym w realizacji wszystkiego, co chcą osiągnąć. 

INDYWIDUALNIE PODCHODZIMY DO KLIENTA

Każdy klient jest wyjątkowy, ale nasz proces, stosowany jednolicie we wszystkich kontaktach z klientem, przynosi wymierne rezultaty. Dzięki naszemu sprawdzonemu podejściu wspólnie opracujemy strategię wykonywalną, a następnie zaatakujemy ją nieustępliwą i niezachwianą energią.

DBAMY O SZCZEGÓŁY

Jeśli chodzi o podatki i rachunkowość, nie możesz pozwolić sobie nawet na „mały błąd”. Dlatego nas zatrudniasz. Mamy obsesję na punkcie drobiazgów. Podwijamy rękawy i dobrze wykonujemy pracę.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

biuro rachunkowe suwałki opinie

Założyłem firmę jesienią i wybrałem H&O Consulting do prowadzenia księgowości. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Sławomir Wilczyński

pozytywne opinie biuro rachunkowe Suwałki

Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc w prowadzeniu działalności niemal całodobowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Do tego prawdopodobnie najtaniej w Suwałkach. Polecam.

Zofia M

nasi klienci, opinie

Kupiłam tu ubezpieczenie OC i AC. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ znalazłam to czego szukałam i dopiero tu dostałam dobrą cenę. Pani, która tam pracuje jest bardzo miła i przyjazna. Na wiosnę ubezpieczę tu mieszkanie. Super!

Anna Kwiatkowska

Skontaktuj się JUŻ DZIŚ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin